W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie autorskie z poetą księdzem Rafałem Pastwą

Spotkanie autorskie z poetą księdzem Rafałem Pastwą
Data rozpoczęcia 2019-06-18
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie z poetą księdzem Rafałem Pastwą w związku z wydaniem nowego tomu wierszy pod tytułem „Ipilimumab”. Wiersze przeczyta Jarosław Tomica, będzie można nabyć tomik i otrzymać autograf od autora.

Autor spotka się z publicznością i opowie o swoim nowym tomie wierszy. Kilka z nich zostanie przeczytanych głośno i poddane dyskusji. Ksiądz Rafał Pastwa w swojej poezji poświęca uwagę między innymi Lublinowi, gdzie mieszka i pracuje. Publikacja jest opatrzona rekomendacją Ernesta Brylla. 
Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wystawienniczej (dawna kasa i sklepik, wejście do budynku od strony ulicy Skłodowskiej), Aleja Kultur poziom 0, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Rafał Jakub Pastwa to poeta, teolog, dziennikarz, społecznik, prezbiter. Autor trzech tomów poetyckich oraz publikacji naukowych, w tym z zakresu medioznawstwa. Kierownik redakcji „Gościa Niedzielnego” w Lublinie. Członek i były prezes stowarzyszenia „Agape”. Nagrodzony lubelskim „Angelusem” w dziedzinie kultury medialnej (2016 r.). Jego najnowsze wiersze zostały opublikowane w czasopiśmie „Akcent”.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej