W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie: Bartek Szaro (blog Paragon z podróży), Rzeka. Czym zaskakuje Polska z perspektywy kajaka?

Spotkanie: Bartek Szaro (blog Paragon z podróży), Rzeka. Czym zaskakuje Polska z perspektywy kajaka?
Data rozpoczęcia 2020-10-10
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce ACK UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 12 zł
Kategoria Spotkanie

ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie w ramach Festiwalu "Przez świat. Spotkania z podróżą" zapraszają na spotkanie: Bartek Szaro (blog Paragon z podróży), Rzeka. Czym zaskakuje Polska z perspektywy kajaka?

bilety 12 zł dostępne na https://ekobilet.pl/srka

Bartek Szaro – podróżnik, twórca internetowy. Od dekady pisze o podróżowaniu na własną rękę na www.paragonzpodrozy.pl . Spośród wielu pomysłów na poznawanie krajobrazu i regionalizmów Polski zdecydował się wybrać jeden. Postanowił skupić się na spływach kajakowych i odkrywaniu kolorytu polskich rzek. W 2020 r., do tej pory, przepłynął kilkaset kilometrów na 9 rzekach, korzystając przede wszystkim z kajaka pneumatycznego.

Jakie są polskie rzeki? Co zaskakuje w Polsce z perspektywy kajaka? Jak zaplanować idealny, jednodniowy spływ? Dlaczego spływy kajakowe są lepsze niż wyprawy w góry?
I czym, u licha, są kajaki pneumatyczne?