W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie: Cztery „stany” na czterech kołach, czyli przejazdem przez Azję Środkową

Spotkanie: Cztery „stany” na czterech kołach, czyli przejazdem przez Azję Środkową
Data rozpoczęcia 2020-10-10
Godzina rozpoczęcia 13:45
Miejsce ACK UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Spotkanie

ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie w ramach Festiwalu "Przez świat. Spotkania z podróżą" zapraszają na spotkanie:  Paweł Goleman, Cztery „stany” na czterech kołach, czyli przejazdem przez Azję Środkową.

bezpłatne wejściówki >>>

Siedemnaście tysięcy przejechanych kilometrów, jedenaście przekraczanych granic, sześć przejechanych krajów, w tym cel wyjazdu – cztery stany: Uzbekistan, Kazachstan, Kirgistan i Tadżykistan. W czterdzieści dwa dni. Wszystko to na czterech kołach. Paweł Goleman opowie o podróży przez Azję Środkową. Pachnąca egzotyką architektura Uzbekistanu, bezkresne przestrzenie Kazachstanu, ujmujące pięknem góry Kirgistanu i tajemnicze bezdroża Tadżykistanu. Do tego niezwykła i bezinteresowna gościnność miejscowych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej