W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie dyskusyjnego klubu książki Q-booxs

Spotkanie dyskusyjnego klubu książki Q-booxs
Data rozpoczęcia 2023-03-07
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Biblioteka Azyl (dawna Galeria Labirynt | Plaza), ul. Lipowa 13
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Spotkania dyskusyjnego klubu książki Q-booxs mają otwarty charakter. Tym razem rozmowa będzie toczyć się wokół roli, jaką odgrywa w naszym życiu społeczność.

Przeczytamy wspólnie fragment rozdziału „community” książki „Be not afraid of love. Lessons on fear, intimacy, and connection” Mimi Zhu. Będzie to nasz punkt odniesienia w dyskusji inspirowanej tematem książki. Czym jest społeczność i dlaczego jest ważna? Jaki ma wpływ na nasz rozwój oraz czy każdy jej potrzebuje? W których momentach jest niezastąpiona?

Pióro Mimi jest niezwykle czułe. W książce opowiada o trudnych doświadczeniach z nadzieją, troską, dużą miłością. Opisuje swoją drogę od toksycznego związku do ponownego zaufania ludziom. Mimi Zhu jest queerową osobą autorską i edukatorką. Swoimi słowami uczy o strachu, emocjach, miłości i poliamorii.

Prowadzenie: Anastas Krusińska
Dostępność: Wydarzenie odbywa się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych.
​Wstęp: wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej