W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie: Jachto-auto-stopem na wulkan

Spotkanie: Jachto-auto-stopem na wulkan
Data rozpoczęcia 2020-10-10
Godzina rozpoczęcia 12:30
Miejsce ACK UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Spotkanie

ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie w ramach Festiwalu "Przez świat. Spotkania z podróżą" zapraszają na spotkanie:  Grzegorz Nowicki, Emilia Skubis, Jachto-auto-stopem na wulkan. 

bezpłatne wejściówki >>>

Martynika to nasza brama na Karaiby. Dotarcie na nią było niesamowitą przygodą, a pobyt na wyspie pozwolił poznać wyjątkowy urok tego miejsca – słoneczne, piaszczyste plaże, niczym z folderów biur podróży, wszechobecna zieleń wspaniałej roślinności. Nad tym wszystkim mruczy wulkan, nazywany Łysą Górą. Jego zmienna natura jest nieprzewidywalna. Ten groźny strażnik potrafi w krwawy sposób przypomnieć o swoim istnieniu. 

Grzegorz i Emilka to dwoje podróżników z zamiłowania. W wolnych chwilach pakują plecaki, biorą namiot i uciekają z miasta. Uwielbiają wędrować i zwiedzać mało uczęszczane kierunki. Nie szukają wygód, wolą przemierzać świat „na lekko”, autostopem.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej