W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie: Kaleidoscope

Data rozpoczęcia 2015-09-11
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Dom Kultury Narnia, Lwowska 12
Kategoria Spotkanie

Już 5 września do Lublina przyjadą goście z różnych stron Europy, by w ramach międzynarodowego projektu „Kaleidoscope” poznawać tajniki street artu. Przedstawiciele organizacji pozarządowych z Islandii, Malty i Rumunii, wraz z grupą polskich uczestników, wezmą udział w warsztatach, które przygotują ich do zmieniania przestrzeni miejskiej w ich środowiskach lokalnych.

Podczas szkoleń poznają w teorii i praktyce pracę edukatora kulturalnego i nauczą się przeprowadzania badań społecznych. Wybiorą się także na spacer śladami lubelskiego street artu. Zajęcia będą odbywały się w Domu Kultury Narnia, a poprowadzą je Agata Sztorc, Paulina Paga oraz Cezary Hunkiewicz. Najważniejszym punktem wspólnej pracy wszystkich czterech grup będzie przygotowanie i rozmieszczenie instalacji artystycznych na ulicach Lublina.

Podczas warsztatów, goście z Islandii, Malty i Rumunii będą mieli trochę czasu, by opowiedzieć mieszkańcom Lublina o swojej kulturze i życiu w krajach, z których pochodzą.

Spotkanie z nimi odbędzie się w Domu Kultury Narnia, przy ul. Lwowskiej 12. Wstęp wolny.

„Kaleidoscope” organizuje Fundacja T.E.A.M Teatrikon. Projekt jest finansowany w ramach Programu Erasmus Plus.

Powiązane:

Fundacja Teatrikon

Najważniejsze wydarzenia cykliczne

Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380 Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380