W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie: Kobieca Strona Mocy

Spotkanie: Kobieca Strona Mocy
Data rozpoczęcia 2018-03-07
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Z okazji Dnia Kobiet DDK SM "Czechów" zaprasza na spotkanie pn. "Kobieca Strona Mocy", podczas którego będziemy wspólnie odkrywać moc i energię, która tkwi w nas - kobietach. Będzie to czas na rozmowę i wymianę kobiecych doświadczeń. Będzie to TWÓJ czas - wśród NAS. Przyjdź i odkryj w sobie Kobiecą Stronę Mocy, którą masz w sobie.

Prelekcję poprowadzi Karolina Suska – socjolożka, trenerka, tutorka, dyrektorka instytucji kultury. Aktywna Kobieta Lubelszczyzny, laureatka tytułu Bibliotekarz Roku w województwie lubelskim, a także Stypendium im. Olgi Rok. Absolwentka UJ, Szkoły Liderów PAFW i Akademii Liderów Kultury. Wiejsko-miejska aktywistka zafascynowana pracą na rzecz lokalnych społeczności, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz kobiet. Pasjonatka odkrywania potencjału drzemiącego w ludziach. Twórczyni bloga www.kobietanawsi.pl Miłośniczka podróży i fotografii społecznej. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej