W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie: Masterklasy
Data rozpoczęcia 2021-05-22
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce platforma ZOOM
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Masterklasy
Tegoroczny projekt „Masterklasy” organizowany przez Warsztaty Kultury w Lublinie jest skierowany do wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji związanych z prowadzeniem działalności na współczesnym rynku.

Wśród przygotowywanych zajęć znajdą się m.in. spotkania dotyczące praw autorskich, odnoszących się do rzemiosła tradycyjnego, warsztaty autoprezentacji i budowania wizerunku twórcy, zakładania i prowadzenia profili na portalach społecznościowych, funkcjonowania na platformach sprzedażowych czy praktyczne spotkanie przedstawiające podstawy fotografii produktowej. Projekt „Masterklasy” w pierwszej kolejności jest skierowany do rzemieślników i twórców ludowych.

Pierwsze spotkanie będzie dotyczyło praw autorskich w twórczości tradycyjnej.

Prowadzenie: Piotr Łada

Kiedy: 22 maja, sobota, godz. 10.00-15.00 (w tym godzinna przerwa między 12.00 a 13.00)
Gdzie: warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom
Zapisy: Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury.