W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie nie tylko o książce: Dorota Kotas

Spotkanie nie tylko o książce: Dorota Kotas
Data rozpoczęcia 2022-03-07
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Biblioteka Azyl w Galerii Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie literackie

Galeria Labirynt zaprasza na drugie spotkanie autorskie w Bibliotece Azyl, prowadzonej przez rezydenta Galerii Labirynt Filipa Kijowskiego.

Tym razem gościnią będzie Dorota Kotas, autorka książki pt. „Pustostany” (2019), za którą otrzymała Nagrodę Literacką Gdynia w kategorii proza, Nagrodę Conrada i nominację do Nagrody im. W. Gombrowicza za najlepszy debiut. W kwietniu 2020 r. nakładem wydawnictwa Cyranka ukazała się jej druga książka pt. „Cukry”.

 

Spotkanie poprzedzi krótkie działanie integracyjne – w ten sposób się poznamy i będzie nam łatwiej porozmawiać na ważne dla Was tematy w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze. Zebrana grupa przygotuje pytania i sama zdecyduje o czym chce rozmawiać. Będziemy siedzieć w kole, a każda chętna osoba będzie miała możliwość zabrania głosu. Nie będzie to jednak dyskusja o konkretnej książce. Lecz o wszelkich tematach wokół kłirowych książek i doświadczeń.
Filip Kijowski

Wydarzenie to drugie z cyklu spotkań autorskich pt. 'spotkanie nie tylko o książce’ w Bibliotece Azyl w 2022 roku.

Dostępność: Spotkanie w przestrzeni niedostępnej dla osób z niepełnosprawnością motoryczną. Spotkanie tłumaczone na PJM; tłumaczka: Ewelina Lachowska.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej