W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie podróżniczo-literackie "Końca świata nie było"

Spotkanie podróżniczo-literackie "Końca świata nie było"
Data rozpoczęcia 2020-10-21
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, ul. Sławin 20
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na spotkanie podróżniczo-literackie z Anitą Demianowicz (blog B*Anita) "Końca świata nie było" w ramach projektu „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki”.

To opowieść nie tylko o podróży do świątyń Majów, na szczyty aktywnych wulkanów i wiosek zamieszkiwanych przez Garifunów, lecz także o podróży w głąb siebie, w poszukiwaniu celu w życiu, o swojej własnej drodze do szczęścia, a przede wszystkim o odkrywaniu wiary w siebie i swoje możliwości. Wyjazd do Ameryki Środkowej stał się dla autorki początkiem wielkiej podróżniczej przygody.

Anita Demianowicz - na co dzień podróżuje, pisze i fotografuje. Ma za sobą m. in. samotną, pięciomiesięczną podróż do Ameryki Środkowej. Kiedyś znana między innymi z objechania Polski rowerem. Zasłużona dla społeczności podróżujących pań - co roku w Gdańsku organizuje Trampki - Spotkania Podróżujących Kobiet. Stara się pokazać czytelnikom, że samemu też można i da się podróżować. Anita próbuje zainspirować do szukania własnej drogi oraz uwierzenia w swoje możliwości.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Wydarzenie biletowane. Bezpłatne wejściówki do odbioru w bibliotece (Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, ul. Sławin 20, tel. 81 5111076, adres e-mail: filia40@mbp.lublin.pl)

---

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie uczestnicy wydarzeń zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa, zachowania bezpiecznej odległości oraz dezynfekcji rąk.

Każdy uczestnik wydarzenia odbywającego się w filiach bibliotecznych zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia dotyczącego stanu - podanie danych kontaktowych (nr telefonu lub adresu e-mail) w celu ułatwienia służbom sanitarnym dochodzenia epidemiologicznego na wypadek wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym wydarzeniu.