W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie poetyckie z ks. Rafałem Pastwą

Data rozpoczęcia 2011-11-15
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Filia nr 21 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, Rynek 11
Kategoria Spotkanie literackie

Ks.Rafał Jakub Pastwa ur. 12 listopada 1980 roku w Opolu Lubelskim. Założył Parafialny Klub Sportowy z sekcją boksu i piłki nożnej oraz Fundację "Za Bramą" z Centrum Wsparcia dla osób z chorobami nowotworowymi i ich bliskich. Od tego czasu bierze udział w licznych konferencjach, prelekcjach i spotkaniach na temat profilaktyki nowotworów począwszy od sal uniwersyteckich, po urzędy, szkoły i remizy strażackie czy biblioteki gminne. Jest organizatorem wielu akcji kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i związanych z profilaktyką zdrowia. Na tym polu współpracuje ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku, z Urzędem Miasta w Kraśniku, Urzędem Wojewódzkim i innymi instytucjami oraz organizacjami pozarządowymi i charytatywnymi min. ze Stowarzyszeniem Kwiat Kobiecości w Warszawie. Wyróżniony Listem Gratulacyjnym Wojewody Lubelskiego za aktywność podczas kampanii: Kobiety-Kobietom.

Jest autorem książek: Razem z Mamą, oraz Za drugą bramą. Niebawem ukaże się książka: Chrystus zwyciężający szatana Mt 4,1-11. Studium egzegetyczno-teologiczne. Jest publicystą Nowego Tygodnia w Lublinie. Obecny na antenie Radia Lublin, Radia Er, a także I-szego Programu Polskiego Radia.

Spotkanie poprowadzi Jacek Brzeziński.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne