W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie Przestrzeń wokół nas – czy mamy na to realny wpływ?

Spotkanie Przestrzeń wokół nas – czy mamy na to realny wpływ?
Data rozpoczęcia 2013-02-22
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spotkanie

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza na spotkanie z Cyklu „Dobrze! Dzielnicowo! Kulturalnie!” pod hasłem: Przestrzeń wokół nas – czy mamy na to realny wpływ?

Organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie poświęcone praktycznemu rozwiązywaniu problemów w najbliższym otoczeniu. Na lutowym spotkaniu omawiany będzie problem zagospodarowania przestrzennego i możliwości wpływu mieszkańców na wygląd swojej dzielnicy. Spotkanie poprowadzą: Kinga Kulik i Piotr Skrzypczak ze Stowarzyszenia Homo Faber.

O Cyklu:
„Dobrze! Dzielnicowo! Kulturalnie!” to cykl comiesięcznych spotkań dla mieszkańców poświęconych zagadnieniom partycypacji lokalnej, społeczeństwa obywatelskiego, międzykulturowości, podczas których zaprezentujemy szereg dobrych praktyk, czyli miejsc, gdzie ludziom udało się coś zmienić. Będą to zarówno przykłady z Polski jak i z zagranicy. Wszystkie inspirujące. Być może wybierzemy z tego to, co naszym zdaniem da się u nas wykorzystać.


Wstęp wolny