W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie: Rodzice blogują
Data rozpoczęcia 2014-01-11
Godzina rozpoczęcia 12:00
Kategoria Akcja

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” i www.tudzieci.pl – Portal rodziców z Lublina zapraszają na spotkanie dla blogujących rodziców z Lublina i okolic.

Zależy nam integracji środowiska rodziców – blogerów z Lublina i animacji wspólnych działań w realu. Spotkanie będzie podzielone na dwie części. W pierwszej części zapraszamy chętnych blogerów do trzyslajdowej prezentacji swojego bloga (pierwszy slajd o sobie, drugi o blogu, trzeci o tym, co najbardziej lubię w Lublinie dla dzieci i rodziców – miejsce lub wydarzenie). Druga część to miniwarsztat integrujący i czas na to, by porozmawiać o tworzeniu wspólnych działań.

Zgłoszenia do 7 stycznia 2013 r. pod adresem mailowym: s.wojcik@ddkweglin.pl lub  biuro@tudzieci.pl
W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres bloga oraz informację czy na spotkanie przybędzie się samemu, czy z dziećmi (jeśli tak proszę podać wiek dzieciaków). W trakcie spotkania dziećmi zajmować się będą animatorzy z Klubokawiarni Fika.
Ilość miejsc ograniczona.
Biletem wstępu na spotkanie jest książka. Nowa lub używana, ale w dobrym stanie. W ten sposób chcemy wspomóc zbiórkę www.dzielesielublin.pl/