W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie: Sri Lanka – raj pełen demonów

Spotkanie: Sri Lanka – raj pełen demonów
Data rozpoczęcia 2020-10-11
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce ACK UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Spotkanie

ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie w ramach Festiwalu "Przez świat. Spotkania z podróżą" zapraszają na opowieść o Sri Lance, jej urokach i niebezpieczeństwach prowadzona przez Norberta Kaszyckiego i Wojciecha Hankiewicza.
bezpłatne wejściówki >>>

Norbert Kaszycki od dziesięciu lat podróżuje po Azji, jest specjalistą od węży. Jeśli akurat nie żrą go pijawki gdzieś w dżungli, to siedzi przed komputerem, montując film albo pisząc o wężach i innych tropikalnych potworach. Uwielbia tropikalne lasy, wilgotne powietrze, ogłuszające brzęczenie cykad, świat zamieszkany przez kosmitów i smoki toczące ze sobą wojnę na wszystkich frontach. Twórca popularnego kanału YT – TV Vagabundus. 

Wojciech Hankiewicz – podróżnik, pisarz, motocyklista. Od sześciu lat w drodze. Przez trzy lata mieszkał na Sri Lance, gdzie prowadził dwa legendarne guesthousy Little White House. Obecnie organizator wypraw motocyklowych do Azji. Przejechał samotnie na motocyklu Himalaje, pustynię Thar i Sri Lankę. Autor dwóch książek o życiu na wyspie, administrator i twórca popularnej grupy dyskusyjnej Sri Lanka, Indie, Malediwy - Rady dla podróżnych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej