W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie z Andrzejem Stasiukiem

Data rozpoczęcia 2011-11-17
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spotkanie

Spotkanie w ramach projektu Citybooks Lublin poprowadzi Maciej Gil. Wstęp wolny.

Projekt citybooks zakłada promocję niewielkich, ale posiadających czytelny dla organizatorów potencjał kulturalny i społeczny miast, które dzięki powstałej na ich temat "księdze miasta" zaistnieją w świadomości europejskiej poprzez swoistość klimatu, specyfikę kultury i potencjał ludzki. Do współpracy Lublin zaprosił literatów, którzy kolejno będą gościć w Lublinie. Zaproszeni pisarze to Andrzej Stasiuk, Mauro Pawlowski, Witold Szabłowski, Arnon Grunberg oraz Maud Vanhauwaert.
Film o Lublinie zostanie stworzony przez Piotra Miłkowskiego, a obraz fotograficzny miasta stworzy Maciej Rukasz. Te dzieła złożą się na multimedialną, wielojęzykową "księgę miasta" umieszczoną na platformie internetowej citybooks.

Więcej na stronie internetowej www.citybooks.lublin.eu oraz na facebooku

Koordynatorki projektu:
Ksenia Duńska: tel.: 81 53 603 18, e-mail: ksenia@ck.lublin.pl
Małgorzata Drozd: tel.: 81 53 668 33, e-mail: drozd@ck.lublin.pl

Najważniejsze wydarzenia cykliczne