W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Beatą Urbanowicz w ramach Wszechnicy Miejskiej

Spotkanie z Beatą Urbanowicz w ramach Wszechnicy Miejskiej
Data rozpoczęcia 2011-02-01
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spotkanie

Temat spotkania to "Urzędnik wobec sztuki w przestrzeni miasta" a rozmowa będzie dotyczyła budowania pozytywnej relacji między instytucjami zajmującymi się sztukami wizualnymi a urzędami. Uczestnicy i uczestniczki spotkania zastanowią się także nad możliwością powołania na stanowisko osoby w Urzędzie Miasta Lublin zajmującej się tą tematyką.


Beata Urbanowicz - koordynatorką projektu plastycznego wystroju miasta przy Wydziale Architektury i Budownictwa w Urzędzie Miejskim Wrocławia.

O Wszechnicy Miejskiej:
Wszechnica Miejska jest programem eksperckim wspierającym Społeczny Komitet Organizacyjny ESK Lublin 2016 (SPOKO). W ramach Wszechnicy zapraszani są specjaliści lub praktycy, którzy mogą pomóc w naświetleniu konkretnej sprawy lub rozwiązaniu problemu związanego z szeroko pojętą kulturą w Lublinie i aktywnością obywatelską. Wyszukiwaniem takich ludzi, zgłaszaniem ich do cyklu oraz organizacją ich wizyt zajmują się poszczególne środowiska czy grupy osób.

Celem Wszechnicy jest promocja dobrych praktyk, sprawdzonych rozwiązań a także integracja środowisk oraz dostarczanie ludziom motywacji do działania i wiary w jego sukces. Prelegentami Wszechnicy w przyszłości mogą i powinny być również osoby z Lublina i regionu, które chciałyby się podzielić swoim doświadczeniem, dorobkiem i osiągnięciami.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej