W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Filipem Łobodzińskim wokół książki „Tom Waits. Życie na poboczu” Barneya Hoskynsa

Spotkanie z Filipem Łobodzińskim wokół książki „Tom Waits. Życie na poboczu” Barneya Hoskynsa
Data rozpoczęcia 2021-06-26
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – patio
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Spotkanie dostępne będzie na żywo oraz w transmisji online na Facebooku Innych Brzmień.

Wydawnictwo Kosmos Kosmos przyzwyczaiło nas przez lata do publikacji znakomitych książek o tematyce muzycznej i okołomuzycznej. Są to zarówno tytuły polskie, jak i tłumaczone na nasz język pozycje zagraniczne. Jedną z najnowszych perełek w katalogu oficyny jest doskonała biografia Toma Waitsa pióra  Barneya Hoskynsa w przekładzie Filipa Łobodzińskiego. „Tom Waits. Życie na poboczu” to wielowarstwowy i nieoczywisty portret jednego z gigantów amerykańskiej kultury niezależnej, ale też outsidera, człowieka o wielu twarzach i talentach. Książka podejmująca karkołomną próbę uchwycenia momentu pomiędzy Tomem Waitsem – artystą, a Tomem Waitsem – człowiekiem z krwi i kości.

Prowadzenie: Jarosław Szubrycht

Uwaga! Książkę będzie można kupić w księgarni festiwalowej Słowobranie, która w tym roku znajduje się w kawiarni literackiej „Między Słowami” (ul. Rybna 4/5) codziennie w godz. 12.00-22.00

Wydarzenie jest częścią Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2021

Informacja o wejściówkach