W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke
Data rozpoczęcia 2015-08-18
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Multikino, Galeria Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 36
Kategoria Spotkanie

Filia nr 36 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie z autorem książek dla dzieci i młodzieży: Grzegorzem Kasdepke.

Spotkanie w ramach cyklu zajęć "Wakacje w Bibliotece" finansowanych przez Radę Dzielnicy Felin.
Wstęp wolny

Grzegorz Kasdepke - Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1995 do 2000 r. redaktor naczelny magazynu dla dzieci "Świerszczyk". Autor wielu bajek i opowiadań dla dzieci publikowanych w "Świerszczyku", "Ciuchci" i "Komiksowie", scenarzysta programów dla dzieci ("Ciuchcia", "Budzik", "Podwieczorek u Mini i Maxa") oraz seriali telewizyjnych (m.in. telenoweli "Klan"). Autor i współautor książek dla dzieci. Jego twórczość charakteryzuje się niezwykłym zrozumieniem psychiki dziecka
i ciepłym humorem.
Laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. nagrody im. Kornela Makuszyńskiego za Kacperiadę (2002 r.), dwukrotnie Nagrody Edukacja XXI za: Co to znaczy (2003 r.) i Bon czy ton (2005 r.).