W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Izabellą Wlazłowską

Spotkanie z Izabellą Wlazłowską
Data rozpoczęcia 2014-02-12
Godzina rozpoczęcia 14:00
Kategoria Spotkanie

Księgarnia „U Hieronima” Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na spotkanie z Izabellą Wlazłowską, w czasie którege podpisywała będzie książkę „Podziel się tym co masz”.

„Podziel się tym co masz” to historia akcji od momentu jej powstania, opowiedziana niecodziennymi, a często bardzo tragicznymi losami ludzi, do których ktoś wyciągnął pomocną dłoń. Pokazuje również tych, którzy tę pomoc nieśli. I tak na łamach książki pojawiają się osoby znane nie  tylko w Lublinie, województwie lubelskim, ale i w całej Polsce. To dziennikarze radiowi i telewizyjni, sławni muzycy, gwiazdy piosenki, księża, politycy, działacze społeczni, nauczyciele, młodzież szkolna.

Autorką książki jest znana lubelska dziennikarka Izabella Wlazłowska, specjalizująca się w reportażu społecznym i sądowo-prawnym. Książka „Podziel się tym co masz” to kolejna publikacja Autorki. Wcześniej opublikowała książki: „Wokanda lubelska”, „Piętno”, „Profesora Seidlera poplątany żywot”. Izabella Wlazłowska jest członkiem Oddziału Lubelskiego Związku Literatów Polskich.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej