W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim

Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim
Data rozpoczęcia 2024-02-22
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2 | Studio im. Zbigniewa Stepka
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie literackie

Jędrzej Pasierski – prawnik, pracował w organizacjach zajmujących się ochroną środowiska, międzynarodową pomocą rozwojową i współpracą państw Europy Środkowo-Wschodniej. Debiutował książką Dom bez klamek, którego bohaterka, podkomisarz Nina Warwiłow rozwiązuje zagadkę morderstwa na oddziale psychiatrycznym. Kolejne książki cyklu to m.in. Roztopy, Kłamczuch, Gniazdo czy Martwy klif. Za powieść Roztopy otrzymał nagrodę Wielkiego Kalibru. Podczas lubelskiego spotkania rozmowa będzie toczyć się wokół siódmej z serii książek o Ninie Warwiłow zatytułowanej Źródło.

Źródło

W wąwozie w Beskidzie Sądeckim pasterz znajduje ciała małżeństwa. Rozwiązanie zagadki to kolejne zadanie komisarz Niny Warwiłow. Śledztwo sięga od zaułków Nowego Sącza po dawne opuszczone hale pasterskie. Zasłona milczenia skrywa starą, wypieraną prawdę.

Spotkanie streamingowane na radiolublin.pl i profilu Radia Lublin i Stowarzyszenia Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube