W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Konradem Kruczkowskim

Spotkanie z Konradem Kruczkowskim
Data rozpoczęcia 2017-06-20
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Słów, Królewska 17/Żmigród 1
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Zbliża się Dzień Ojca. Z tej okazji do Domu Słów zaprosiliśmy Konrada Kruczkowskiego - dziennikarza, autora popularnego i nagradzanego bloga haloziemia.pl. Pan Konrad opowie nam o swoim najnowszym cyklu reporterskim „Halo Tato”, który miał swoją książkową premier ę w maju tego roku. Jak mówi sam autor „Halo Tato” to „z jednej strony (…) historie konkretnych ludzi, z drugiej pró ba stworzenia katalogu mężczyzn, którzy z bycia tatą uczynili świadomy i ważny wybór”.

„Halo Tato” to sześć historii o ojcach i sześć różnych zjawisk: niepełnosprawność rodzica i niepełnosprawność dziecka, równoległy świat głuchych, rodzinne domy opieki, kult pracy, ostracyzm. Reportaże uzupełniają krótkie anegdoty i dwa długie wywiady: z psychologiem Jackiem Santorskim (ojcem trzech synów) i wychowawcą Jarosławem Szulskim (synem jednego ojca).

Konrad Kruczkowski – dziennikarz, autor nagradzanego bloga haloziemia.pl (Blog Roku 2013, Blog Bloger ó w, dwukrotnie Blog Forum Gdańsk Award). Laureat Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej (za reportaż Jesteśmy Gł usi). Ambasador i przyjaciel Stowarzyszenia WIOSNA. W maju 2016 r. ukazała się jego pierwsza ks iążka „Halo Człowiek. Rozmowy o tym, co ważne”, w maju br. kolejna - zbi ór "Halo Tato. Reporta że o dobrym ojcostwie”.

Autorka fotografii: Agnieszka Wagner
Spotkanie odbywa się w ramach programu Inny Lublin.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej