W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Muńkiem Staszczykiem i Rafałem Księżykiem wokół książki „King! Autobiografia”

Spotkanie z Muńkiem Staszczykiem i Rafałem Księżykiem wokół książki „King! Autobiografia”
Data rozpoczęcia 2021-06-27
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Warsztaty Kultury,ul. Grodzka 7 - patio
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Spotkanie dostępne będzie na żywo oraz w transmisji online na Facebooku Innych Brzmień.

Zygmunt „Muniek” Staszczyk to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci polskiego rocka i nie ma w tym przypadku, że stał się on kolejnym bohaterem cyklu znakomitych wywiadów Rafała Księżyka. Ich wspólna książka „King! Autobiografia”, wydana nakładem Wydawnictwa Literackiego w 2019 roku, to pasjonująca rozmowa, w której odnajdziemy wszystkie kluczowe wątki z historii artysty: młodość spędzoną w Częstochowie, początki T.Love i dalszy rozwój tej legendarnej grupy, spektakularny sukces formacji Szwagierkolaska czy wreszcie projekty solowe. Rafał Księżyk potwierdzał już nie raz swoje zdolności do zadawania ważnych pytań (wywiady-rzeki m.in. z Brylewskim, Tymańskim czy Stańką), zaś Muniek jest inteligentnym i pełnym werwy rozmówcą. Połączenie tych energii sprawia, iż „Kinga!” czyta się świetnie, a podczas festiwalu będzie można posłuchać m.in. o procesie powstawania książki.

Prowadzenie: Jarosław Szubrycht

Uwaga! Książkę będzie można kupić w księgarni festiwalowej Słowobranie, która w tym roku znajduje się w kawiarni literackiej „Między Słowami” (ul. Rybna 4/5) codziennie w godz. 12.00-22.00

Wydarzenie jest częścią Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2021

Informacja o wejściówkach