W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z Pawłem Adamcem: Świadome fotografowanie

Spotkanie z Pawłem Adamcem: Świadome fotografowanie
Data rozpoczęcia 2015-03-17
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Koncert

Instytut Architektury Krajobrazu, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zapraszają na wykład na temat: Świadome fotografowanie, prowadzenie – Paweł Adamiec.

PAWEŁ ADAMIEC – fotograf, charakteryzator, projektant, wykładowca KUL. Absolwent architektury krajobrazu, gdzie zdobył podstawy wiedzy artystycznej. Od 2007 zatrudniony w Instytucie Architektury Krajobrazu KUL, gdzie zajmuje się projektowaniem przestrzeni osiedli mieszkaniowych i zieleni terenów miejskich oraz waloryzacją przestrzeni. Prowadzi badania dotyczące znaczenia i doboru roślinności w obszarach zabudowy wielorodzinnej. Współautor opracowań projektów zagospodarowania terenów osiedli Piastowskie, Mickiewicza, Krasińskiego i Sienkiewicza, wykonywanych przez IAK i LSM.

Wstęp wolny

Powiązane:

Dom Kultury LSM