W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z producentką filmu "Fisheye" - Joanną Banach

Spotkanie z producentką filmu "Fisheye" - Joanną Banach
Data rozpoczęcia 2021-10-21
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Filia nr 32 MBP w Lublinie, ul. Szaserów 13-15
Organizator Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Joanna Banach - absolwentka filmoznawstwa i zarządzania w kulturze na Uniwersytecie Łódzkim. Studiowała także amerykanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, filmoznawstwo na Stockholms Universitet oraz kulturoznawstwo na University of Floryda. Pracę w produkcji filmowej rozpoczęła w 2013 roku w Scorpio Studio przy filmie "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W następnych latach doświadczenie zdobywała na różnych szczeblach i stanowiskach przy produkcjach zarówno dokumentalnych, fabularnych, telewizyjnych, jak i reklamowych. Współpracowała z Kosmos Production od momentu założenia w 2013 roku. Od 2019 zarządza firmą.

Wydarzenie jest częścią projektu Zobacz mój głos. Festiwal Poezji Miganej. Edycja II

Zapisy do udziału w poszczególnych wydarzeniachotwiera się w nowej karcie   

Partnerzy:

  • Specjalny Ośrodek dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Migam.org

Patronat medialny:

  • Radio Lublin
  • TVP 3 Lublin
  • Dziennik Wschodni

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej