W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z serii "To jest gość!"

Spotkanie z serii "To jest gość!"
Data rozpoczęcia 2019-05-15
Godzina rozpoczęcia 19:30
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, I. Radziszewskiego 16
Organizator Improwertycy, Fundacja "Przecinek" oraz ACK UMCS "Chatka Żaka"
Udział Płatny
Koszt udziału 10/15 zł
Kategoria Spotkanie

Spotkanie z serii "To jest gość!", którego bohaterem będzie Grzegorz Olifirowicz - grywalizator, szkoleniowiec, właściciel portalu tworzegry.pl, autor książki "Gamifikacja - 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu". 

Grzegorz Olifirowicz to realizator kilkudziesięciu projektów kulturalnych i edukacyjnych, od blisko trzech lat tworzy własne biznesowe projekty, w tym szkolenia i konsultacje biznesowe. Zrealizował projekty grywalizacji i szkoleń m.in. dla: Gamma Discovery, Starway Institute, Kontestacji, Kieleckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Doradcy Przyszłości czy Brainstream - Energized Learning. Prowadził szkolenia i zajęcia dla uczelni wyższych, jak i  biznesu. Jest wiceprezesem Fundacji Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży" Fundacja Teatrikon".

"To jest gość" to comiesięczne spotkania lubelskich improwizatorów z twórcami kultury. Zaproszeni goście dzielą się z publicznością opowieściami o swoim życiu i odkrywają nieznane oblicze swojej działalności. Komicy "remiksują" każdą z opowieści zamieniając ją w ciąg komediowych etiud, bez scenariusza, z polotem i żywiołowością w duchu improwizacji. Do tej pory swoimi historiami podzielili się Dariusz Jeż, Monika Stolat, Krystyna Szydłowska i Hubert Pyrgies.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej