W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie z zespołem Sonbird

Data rozpoczęcia 2019-03-15
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Empik VIVO!, al. Unii Lubelskiej 2
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Zespół Sonbird ma krótką, ale intensywną karierę. W ubiegłym roku zagrali koncerty na największych, polskich festiwalach. Wygrana na Festiwalu Supportów, umożliwiła im nagranie debiutanckiej płyty. Z okazji premiery albumu Głodny” (Jazzboy Records) zespół spotka się ze słuchaczami w salonie Empik w VIVO! Lublin już w piątek, 15 marca.
„Głodny”, to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Na płycie znajdują się znane do tej pory single „Ląd”, „Hel” czy tytułowy „Głodny” oraz nowe piosenki, których część można było już usłyszeć podczas koncertów. Nad całością czuwał Łukasz Olejarczyk, który jest producentem płyty.
Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych festiwalach lata (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival, Męskie Granie) i udanej jesiennej trasie koncertowej.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne