W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Staromiejskie zaprasza "Coma"

Staromiejskie zaprasza "Coma"
Data rozpoczęcia 2022-12-12
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Film

reż. Michael Crichton
USA 1978
113 minut

Na polskim plakacie przeczytać można było takie oto streszczenie: „Susan – bohaterka filmu – młoda lekarka w bostońskim szpitalu okrywa szereg tajemniczych wypadków śpiączki wśród pacjentów szpitala”. Co było jej powodem? Dowiecie się państwo z ekranu. Ten do dziś robiący wrażenie – tematyką, zdjęciami, warstwą dźwiękową, aktorstwem – thriller medyczny w reżyserii Michaela Crichtona wyświetlono w kinie Staromiejskie 3 grudnia 1981 roku o godzinie 19:15. To był ostatni seans. Po nim faktycznie kino zapadło w śpiączkę. Nie licząc krótkich przerw, trwało w niej aż do 2012 roku, kiedy wybudziło się jako dobrze wszystkim znany Teatr Stary w Lublinie.

Maciej Gil, kurator cyklu „Staromiejskie zaprasza”

Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki.
Wejściówki można rezerwować i odbierać w kasie Teatru Starego od 28.11.2022 r.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej