W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

STOP | Cykl „My mamy – trzecie oblicze”

STOP | Cykl „My mamy – trzecie oblicze”
Data rozpoczęcia 2018-04-28
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Kontakt Zapisy – mymamy@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł
Kategoria Warsztaty

Życie mamy potrafi być stresujące, wypełnione po brzegi zadaniami i często nie ma za wiele wspólnego ze spokojem. Czy musi tak być? A gdyby tak pośrodku codziennego zabiegania zatrzymać na chwilę zamęczone ciało, galopujące myśli, rozedrgane uczucia? Przypatrzeć się im. Wziąć głęboki oddech. Zapraszamy na warsztat wprowadzający do tematu uważności dla mam.

Praktyka uważności stała się dla mnie fundamentem i drogowskazem do dalszego rozwoju. Dzięki niej, nauczyłam się być sama ze sobą, dostrzegać swoje potrzeby i być dla siebie dobrą. I wiem, że to działa. Dlatego przybliżam innym Mamom ideę uważności i pokazuję praktyczne ćwiczenia, które pomagają im lepiej poznać siebie, zwiększyć swoją cierpliwość i odkryć źródło wewnętrznego spokoju. A to klucz do spełnionego i szczęśliwego życia całej rodziny.

Anna Kuszewska-Sprawka

Koordynatorka – Paula Krać
Zapisy –  

Anna Kuszewska-Sprawka – terapeutka i trenerka uważności. Ukończyła Psychologię oraz Psychologię Poradnictwa w Anglii oraz studia podyplomowe z zakresu Zaawansowanych interwencji dla zdrowia psychicznego. Współprowadziła 8-tygodniowy program Mindfulness-Based Stress Reduction  Reduction (MBSR), czyli program redukcji stresu w oparciu o uważność. Uczestniczka wielu kursów z tematyki uważności, rozwoju osobistego oraz nauczania uważności. Uważność zna nie tylko z teorii, przetestowała ją w wielu wymagających warunkach, ponieważ sama jest Mamą dwójki dzieci.

O Cyklu:

Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!

„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej