W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Storytelling. Jak opowiadać o sobie, aby wspierać rozwój kariery muzycznej?

Storytelling. Jak opowiadać o sobie, aby wspierać rozwój kariery muzycznej?
Data rozpoczęcia 2017-07-06
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Jeżeli w strukturach największych marek na świecie pojawiło się nowe stanowisko – CSO – storytelling chief officer, to coś jest na rzeczy. Trend budowania ciekawej i angażującej historii o sobie i swoim produkcie obecny jest także w branży muzycznej. Nie każda historia wpada jednak ucho. Dlaczego? Warsztat rozwieje wątpliwości i pokaże jak budować opowieści, aby zostać zapamiętanym. Co to jest storytelling?

Od czego zacząć budowanie historii artysty? Narzędzia i ćwiczenia. Jak język wpływa na budowanie zaangażowania u odbiorców? Storytelling jako punkt wyjścia przy budowaniu strategii promocyjnej? Jak tworzyć dobre bio i press kit?

Prowadzenie: Chimes Agency – Magda Jensen, Magda Chołyst

Zgłoszenia poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.