W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Super Luper” Teatr Małego Widza / Warszawa

„Super Luper” Teatr Małego Widza / Warszawa
Data rozpoczęcia 2018-11-25
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł
Kategoria Spektakl

pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda 
opracowanie muzyczne: Iza Lamik
reżyseria światła: Michał Foltak
występuje: Iza Lamik

Czas trwania: ok. 30 min + 15 minut zabawy

Spektakl z muzyką graną na żywo.
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 2-6 lat.

Czy Luper jest Super? Podobno tak, choć to egzemplarz osobliwy. Unikat. Oryginał. Stwór nad stworami. Coś mu tam miga. Coś tam pulsuje. Coś tam miksuje, przetwarza, lupuje. Tysiącem kabli opleciony roznosi muzykę na wszystkie strony. Ma kilka guzików, pokręteł i pstryczków i sporo przyjaciół wśród instrumentów. Chcecie ich poznać? Już dziś zapraszają: DJ-ka Iza z DJ-ką Żabą, Pan Sea Drum i Pani Wiolonczela, Pan Kij deszczowy i Ukulele, kilka shakerów, bębenków, raperów. Muzyka na żywo to coś, co lubią, a w szczególności, gdy Luper gra Super.

Premiera: 5.11.2016

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Cena: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru.