W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Świąteczny quiz filmowy Kina w Eterze

Świąteczny quiz filmowy Kina w Eterze
Data rozpoczęcia 2022-12-02
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Zabawa

Też uważasz, że „Szklana pułapka” to najlepszy film na święta? Zbierz drużynę i wpadnij na przedmikołajkowy Świąteczny quiz filmowy Kina w Eterze.

Filmowy quiz to gra drużynowa, której celem jest sprawdzenie kinowej wiedzy. Zadaniem graczy jest odpowiedzenie na różnorodne pytania w kategoriach takich jak kalambury obrazkowe, muzyka filmowa, cytaty czy plakaty filmowe. Do wygrania m.in. wejściówki do Kina CSK.

Po quizie odbędzie się pokaz filmu „Kociarze”

„Kociarze” to wzruszająca, piękna i wspaniale nakręcona opowieść o dziewięciu mężczyznach, którzy kochają koty.

Reżyserka Mye Hoang na bohaterów swojego filmu wybiera mężczyzn, których dzieli wszystko – zawód, status majątkowy, miejsce zamieszkania czy wiek. Łączy ich jednak miłość do kotów i nieodparta chęć pomocy wszystkim czworonogom, których spotykają na swojej drodze.

W „Kociarzach” śledzimy losy strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta żyjącego na ulicach Nowego Jorku. Życie każdego z nich zostało na zawsze zmienione przez pojawienie się urokliwego futrzaka, którego spotkali na swojej drodze.
„Kociarze” to w efekcie wspaniały film na trudne czasy – podnoszący na duchu, dający nadzieję, wzruszający i udowadniający, że opieka nad kotem może przynieść nieoczekiwane skutki.

USA 2022 / reż. Mye Hoang / obsada: Nathan Kehn, David Durst, Ridoanul Haque Siyam / 1 h 29 min

Bilety (12/15 zł) Kasa CSK oraz https://bilety.spotkaniakultur.com/

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej