Data rozpoczęcia
2018-06-22
Godzina rozpoczęcia
16:00
Miejsce
Park Jana Pawła II / okolice altany
Organizator
Rada Dzielnicy Czuby Południowe, Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział
Bezpłatny
Kategoria
Festyn
Rada Dzielnicy Czuby Południowe, Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe" zapraszam na Święto Dzielnicy.
PROGRAM: (16.00-20.00 – piknik DDK „Czuby Południowe”)
- Czuby na rowery! – pokaz rowerów, przejażdżki, bieżący audyt rowerowy (Porozumienie Rowerowe)
- Spokojna głowa – pokaz technik relaksacyjnych (Piotr Miliszkiewicz) Uwaga! Prosimy o zabranie ze sobą własnych mat lub koców!
- Co Ty pleciesz? – robienie wianków z żywych kwiatów (Kwiaciarnia „Hanulla”) Uwaga! Ograniczona ilość materiałów!
- Puść mnie! – warsztaty robienia latawców (Patryk Sadowski / „Modelarnia Świdnik”)
- Oświecenie – warsztaty składania lampionów z papieru (Magdalena Rukasz / „Dobrze się składa”)
- Z głową w chmurach – zabawy z książkami (Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego filia nr 35)
- Kogo zabierzesz w podróż balonem? – warsztaty plastyczno-literackie (Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego filia nr 35)
- Sekretne życie w trawie – minirzeźby dla „najnajów” (Paula Krać / DDK „Węglin”)
- Cyrk dla każdego – otwarte warsztaty kuglarskie (Monika Kalinowska / „Dzielnicowy Klub Żonglerski”)
- Indiańskie harce – wakacyjne zabawy indiańskie (Agata Cholewa, Dorota Kowalik, Ewa Ziembowicz)
- Zwariowany Świat Kolorów – chusta animacyjna, spodnie integracyjne, drzewko szczęścia, podstawy języka migowego, zabawy muzyczne na trawie z gitarą, balonami i klockami na linie (grupa „Nareusz”)
- Z lotu ptaka – warsztaty malowania (Seweryn Chwała)
- Popatyczkujmy się – budowanie konstrukcji przestrzennych z materiałów ekologicznych (Jan Tuszewski)
- Ratuj się kto może! – stoisko ratowniczki medycznej: pokazy z fantomem, mierzenie ciśnienia (Marta Brodowska / Strefa Pierwszej Pomocy)
17.00-22.00 – koncerty w altanie:
- 17.00 – otwarcie Święta Dzielnicy Czuby Południowe 2018
- 17.00-18.00 – koncert uczniów Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego
- 18.00-18.30 – pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Michała Zaorskiego
- 18.30-19.30 – koncert „Łukasz Jemioła Trio”
- 19.30-20.00 – animacje grupy „Nareusz”
- 20.00-21.45 – koncert zespołu „Odlotowi”
- 22.00- zamknięcie Święta Dzielnicy Czuby Południowe 2018
Prowadzenie – Sylwia Lasok