W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sylwester w Teatrze Starym: Dąbrowski & Napiórkowski

Sylwester w Teatrze Starym: Dąbrowski & Napiórkowski
Data rozpoczęcia 2016-12-31
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18 Lublin
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału ​Bilety: VIP - 120 zł, I - 100 zł, II - 85 zł, III – 40 zł
Kategoria Koncert

Niezwykły duet - Andrzej Dąbrowski i Marek Napiórkowski - w premierowym programie muzycznym. Spotkanie pokoleń i gatunków muzycznych: jazzu, swingu, bossa novy. 

Dwaj znakomici muzycy: Dąbrowski - wykonawca wielu przebojów, laureat Grand Prix w Opolu za piosenki "Zielono mi" i "Do zakochania jeden krok", ale także kilkukrotny zwycięzca plebiscytu Jazz Forum w kategorii Najlepszy wokalista jazzowy, i Napiórkowski - w tym samym plebiscycie wielokrotnie królujący na pozycji najlepszego gitarzysty jazzowego, współpracujący z największymi wirtuozami tego instrumentu (m.in. z Pathem Methenym, Richardem Boną, Marcusem Millerem) - pierwszym wspólnym koncertem otworzą Nowy Rok w Teatrze Starym.  W programie ułożonym specjalnie na tę okazję usłyszymy różnorodną stylistycznie muzykę, w tym także piosenki dobrze Państwu znane. Wysokie muzyczne loty gwarantowane!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej