W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sylwester w Teatrze Starym | Koncert Monika Urlik

Sylwester w Teatrze Starym | Koncert Monika Urlik
Data rozpoczęcia 2017-12-31
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału VIP - 100 zł, I - 75 zł, II - 50 zł, III – 30 zł
Kategoria Koncert

zespół w składzie:
Monika Urlik – wokal
Konrad Skowroński – gitara elektryczna
Marcin Pendowski – gitara basowa
Grzegorz Grzyb – perkusja
Przemek Zalewski – klawisze

Aretha Franklin, której utwór „Respect" znalazł się na 5 miejscu listy 500 utworów wszechczasów magazynu „Rolling Stone”, stworzyła wiele niezapomnianych przebojów. „I Say A Little Prayer” czy „A Natural Women” stały się evergreenami wykonywanymi przez największe gwiazdy. To wyzwanie podjęła również Monika Urlik, która właśnie przebojem Arethy Franklin zdobyła serca widzów i jurorów programu „The Voice of Poland”. Monika ma niezwykły talent i charyzmę, a w repertuarze niekwestionowanej Królowej Soulu jest po prostu znakomita.
Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Monika Urlik - obsypana nagrodami młoda wokalistka, a wszystko jeszcze przed nią! W 2005 roku została laureatką I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym „Vena Festival” pod patronatem Michała Urbaniaka, dzięki własnej kompozycji „Time after time”. Rok później z tym samym utworem zdobyła nagrodę Prezydenta Miasta Sopot na festiwalu TOPtrendy. W 2011 z dużym powodzeniem brała udział w programie „The Voice of Poland”, w którym dotarła do półfinału. Rok później wystąpiła z zespołem Afromental w programie ”Bitwa na głosy”.

9 maja 2014 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka artystki zatytułowanego "Nie wie nikt". Wystąpiła także na koncercie SuperDebiutów podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując utwór "Domek bez adresu" z repertuaru Czesława Niemena. Jej utwory "Nie wie nikt" oraz "Ty i ja", znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu "Prawo Agaty".

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej