W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sylwester z Pippi Långstrump

Sylwester z Pippi Långstrump
Data rozpoczęcia 2021-12-31
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Scena Andersena – poziom 2
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 120 zł
Kategoria Zabawa

Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie zaprasza na wieczór sylwestrowy dla rodzin z bohaterami spektaklu Pippi Långstrump Astrid Lindgren, w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego, w tłuczeniu Katii Carnej.

Po spektaklu na dzieci czeka zabawa z Pippi, Anniką, Tommym i innymi bohaterami, będzie można porozmawiać z aktorami, zrobić zdjęcia w scenerii spektaklu. Organizatorzy przygotowali słodkie niespodzianki, które ufundowali: Piekarnia Kuźmiuk, Cukiernia Williams.

Uczestników wieczoru zachęcamy do przebrania się w stroje sylwestrowe i kostiumy.

Bilety już w sprzedaży w serwisie Bilety24.pl oraz w kasie teatru. Kasa jest czynna od wtorku do piątku od 8:30 do 12:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem i znajduje się na poziomie 0 Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1. Informacje dodatkowe w Dziale Organizacji Widowni: tel: +48 81 532 32 25 / kom.: +48 502 663 873 8 (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00).

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej