W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szycie bitów z Krawcem - impreza

Szycie bitów z Krawcem - impreza
Data rozpoczęcia 2017-11-24
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Udział Bezpłatny
Kategoria Impreza

Otwarta dla publiczności impreza, przygotowana przez uczestników warsztatów z Grajkiem Krawcem. 

Trzydniowe warsztaty z Grajkiem Krawcem to doskonała okazja, aby poznać tajniki sztuki serwowania muzyki, a także spróbować w praktyce swoich sił jako DJ. Zajęcia przybliżą uczestnikom i uczestniczkom ideę oraz sposoby miksowania muzyki, począwszy od analogowego tradycyjnego gramofonowego grania, a skończywszy na konsoli i programach komputerowych, które można wykorzystać.

Nauka będzie oparta na muzyce house i drum & bass oraz na muzyce organicznej. Podczas ćwiczeń uczestnicy będą mieli możliwość prz yswojenia podstaw. Podsumowaniem warsztatów będzie wspólnie zagrana impreza, otwarta dla publiczności.

Prosimy o przygotowanie przed pierwszym spotkaniem muzyki bliskiej sercu, na winylach bądź w formie cyfrowej.

W warsztatach może wziąć udział każdy/każda, bez względu na wiek i doświadczenie. Zajęcia są bezpłatne. Uczestnicy zobowiązani są do udziału w pełnym wymiarze warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy: Grajek Krawiec, tel. 505 353 040 (do 17.11 lub do wyczerpania miejsc).

Grajek Krawiec – Dariusz Osiński-Krawiec, DJ, happener, poszukiwacz muzyczny, postać z pogranicza nierealności, ideolog penetrowania własnego umysłu, głosiciel tolerancji. DJ-ką zajmuje się od 2000 roku. Był organizatorem szeregu imprez o tematyce house, brał czynny udział w imprezach drum & bass, obecnie jego sety DJ-skie to muzyczny koktajl, od afro przez muzykę latynoamerykańską do tanecznego jazzu i klasyki muzyki rozrywkowej.