W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

T-bransoletki! - warsztaty z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

T-bransoletki! - warsztaty z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”
Data rozpoczęcia 2015-01-29
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
 zaprasza na kolejne warsztaty z Cyklu "My Mamy – Drugie Oblicze"!

Na zajęciach nauczymy się robić bransoletki z T-shirtów. Każda Mama własnoręcznie, z szydełkiem w dłoni, wykona T-bransoletkę. Mile widziane podstawy szydełkowania, ale nie jest to warunkiem uczestnictwa.

Warsztat poprowadzi Olga Korona – absolwentka muzykologii. Gra na organach, pianinie, czasem na skrzypcach. Obecnie pełnoetatowa mama trzech synów. Rękodzieło i upcycling to jej pasja! Lubi tworzyć coś z niczego.

Zapraszamy Mamy solo lub w towarzystwie Dzieci. W miarę możliwości prosimy o zabranie z domów niepotrzebnych, podniszczonych, niemodnych T-shirtów (wskazane jednokolorowe, bez nadruków). Możliwe jest także wykonanie bransoletki z rajstop (muszą jednak być grube, z lycrą, błyszczące).


O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin. Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl

Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl