W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Tajniki dziecięcej muzyki” – warsztaty w ramach Cyklu „Rodzinne Poranki Muzyczne”

„Tajniki dziecięcej muzyki” – warsztaty w ramach Cyklu „Rodzinne Poranki Muzyczne”
Data rozpoczęcia 2015-10-10
Godzina rozpoczęcia 10:00
Data zakończenia 2015-10-10
Godzina zakończenia 11:30
Miejsce ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Kontakt zajecia@ddkweglin.pl
Udział Bezpłatny
Kategoria Akcja

DDK Węglin zaprasza na wielce ciekawą podróż do krainy muzyki! Dowiemy się czym jest dźwięk, zbudujemy kolorową gamę z BUM BUM rurek i poznamy budowę akordów. Stoczymy rurkową walkę na dźwięki i sprawdzimy, które dźwięki brzmią ze sobą dobrze, a które nie do końca do siebie pasują. Będziemy odróżniać dźwięki wysokie i niskie. Zagości także nowy instrument, którego nazwa na razie pozostanie tajemnicą.

prowadząca – Sylwia Wójcik

O Cyklu:
Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-4 lata i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek. Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.