W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Tarmosia i spółka, czyli co słychać w świecie borsuków"

"Tarmosia i spółka, czyli co słychać w świecie borsuków"
Data rozpoczęcia 2021-09-16
Godzina rozpoczęcia 13:30
Miejsce BIOTEKA, Aleje Racławickie 22
Organizator Fundacja Czas Dzieci
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Spotkanie

Drodzy Rodzice, Dziadkowie!
Czyż świat przyrody i ekologia nie są tematami, o których powinniśmy pamiętać zawsze? Jak przestawić je w sposób ciekawy, tak aby nasi młodzi podopieczni chcieli słuchać i przede wszystkim wprowadzać pewne zasady w życie? Przecież to oni są przyszłością naszej planety! Znaleźliśmy rozwiązanie idealne: warsztaty ekologiczne z uwielbianym przez dzieci autorem Tomaszem Samojlikiem. Koniecznie do nas dołączcie i poznajcie życie dzikich zwierząt Puszczy Białowieskiej “od kuchni”!

Młody Przyrodniku!
Wyobraź sobie ogrom zieleni, piękne lasy i odetchnij świeżym powietrzem, bo zabieramy Cię do Puszczy Białowieskiej! Co tam odnajdziemy? Jakie tajemnice odkryjemy? Jakie zwierzęta poznamy? Czy to miejsce idealne dla małych stworzeń, np. takich jak borsuki? Rozejrzyjmy się dookoła – ile ich znajdziemy? Być może całą rodzinę, której członkowie staną się naszymi przewodnikami po tym niesamowitym świecie przyrody. Przyjdźcie koniecznie na warsztaty wyobraźni! Udowodnimy Wam, że ograniczenia nie istnieją, a w prawdziwą podróż zmysłów udać możemy się zawsze i wszędzie!

UWAGA! Obowiązują zapisy mailowe:  
Liczba miejsc ograniczona!

Wydarzenie jest częścią Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej "Ojce i dziadki"