W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Czytelni Dramatu – Ony

Teatr Czytelni Dramatu – Ony
Data rozpoczęcia 2021-06-18
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Po co człowiekowi baśnie? Po to, by uciec do innego świata – pełnego przygód, magii, ale też niebezpieczeństw. Tytułowy bohater wyrusza w podróż w poszukiwaniu swojego ojca-pirata, a po drodze spotyka Diabła Morskiego, Czarnoksiężników, Olbrzyma, dziwne zamki i miasta – tak mierzy się własnym cierpieniem i samotnością, by nauczyć się, na czym tak naprawdę polega miłość i odpowiedzialność. Spektakl zdobył główną nagrodę 21. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Na podstawie sztuki Marty Guśniowskiej „Ony”; reżyseria i elementy scenografii:Daniel Adamczyk; scenografia i kostiumy: Magdalena Franczak; muzyka: Szczepan Pospieszalski; dźwięk: Tomasz Kraśkiewicz; światło: Michał Mirgos; obsada: Anna Dudziak: Krystyna Jabczyńska: Kacper Kubiec: Justyna Kazek: Jarosław Tomica

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej