W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr im. Stefana Jaracza "Czołem wbijając gwoździe w podłogę"

Teatr im. Stefana Jaracza "Czołem wbijając gwoździe w podłogę"
Data rozpoczęcia 2012-11-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Spektakl

Monodramy Erica Bogosiana. Druga część tryptyku w wykonaniu Bronisława Wrocławskiego. Pozostałe części tryptyku w Teatrze Starym: 16 i 18 listopada

Jedni okrzyknęli go prowokatorem, skandalistą i gorszycielem, drudzy - sumieniem Ameryki. Na ile te określenia pasują do Erica Bogosiana przekonacie się, uczestnicząc w kolejnym po „Seksie, prochach i rock & rollu” wieczorze teatralnym, wypełnionym jego satyrycznymi monologami w niezrównanej interpretacji Bronisława Wrocławskiego. Jak pisała amerykańska prasa: Każdą świętość, którą skrywasz, Bogosian uczyni przedmiotem gry. Więc nie odpuszczaj go sobie, bo ten strzelający ostrymi nabojami facet o niewyparzonym języku, tobie niczego nie odpuści.

Spektakl zdobył Nagrodę Specjalną Prezydenta Wrocławia oraz Grand Prix Geras na 40. Międzynarodowych Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora we Wrocławiu i Wyróżnienie dla Bronisława Wrocławskiego na I Festiwalu Dramaturgii Współczesnej w Zabrzu.

Bilety: I - 40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł
Karnet na trzy monodramy: I-90 zł, II-60 zł, III-30 zł. Opcja "Kup bilet" dotyczy tylko pojedynczych monodramów i rezerwacji. Karnet do kupienia tylko w kasie teatru.