W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Małego Widza „Rozplatanie tęczy”

Teatr Małego Widza „Rozplatanie tęczy”
Data rozpoczęcia 2012-05-13
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spektakl

Teatr Małego Widza zaprasza do wspólnej zabawy wodą i kolorami. „Rozplatanie tęczy” to interaktywny, mądry i nowoczesny projekt łączący spektakl teatralny z możliwością aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu. Tutaj dzieci stają się równorzędnymi współtwórcami przedstawienia, a granica między sceną a widownią całkowicie się zaciera. Za koncepcję, reżyserię i wykonanie odpowiada Agnieszka Czekierda, założycielka Teatru. Przedstawienie dostosowuje się do możliwości percepcyjnych dziecka poprzez wykorzystanie obrazu, rytmu i gestu. Wytwarzanie piany i dmuchanie kolorowych piórek przy akompaniamencie delikatnej muzyki – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na małego widza, który uczy się słuchać, obserwować i rozumieć świat przez pryzmat własnej wyobraźni.

Teatr Małego Widza prowadzi swoją działalność w oparciu o wieloletnie doświadczenia teatrów europejskich, takich jak: La Baracca – Testoni Ragazzi z Bolonii, Polka Theatre z Londynu, Helios Theatre z Niemiec czy Nat Gras z Belgii. Uwielbiane przez dzieci spektakle są efektem zarówno dokładnych merytorycznych przygotowań, jak i radości wynikającej z obcowania z najmłodszymi odbiorcami sztuki. Autorzy przedstawień przemawiają do dzieci za pomocą świata zmysłów i emocji, wykorzystując pełną paletę dźwięków, barw i kształtów. W końcu teatr dla dzieci to coś więcej niż teatr – to kreowanie światopoglądu małego człowieka.

Cena: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opieka bezpłatna. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl „Rozplatanie tęczy” mozna kupić tylko w kasie teatru.