W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr małego widza: „Rozplatanie tęczy”

Teatr małego widza: „Rozplatanie tęczy”
Data rozpoczęcia 2016-10-30
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18 Lublin
Udział Płatny
Koszt udziału Bilety: 30 zł
Kategoria Spektakl

Pomysł, reżyseria i scenografia, występuje:
Agnieszka Czekierda

premiera: 12 czerwca 2011
czas trwania: 30 min. + 15 minut wspólnej zabawy

„Rozplatanie tęczy” to zaproszenie do zabawy z wodą i kolorami. To próba zanurzenia się w dziecięcej wyobraźni – chęć zrozumienia tego nieuchwytnego, a zarazem prawdziwego sposobu postrzegania świata, który zdaje się być zarezerwowany tylko dla najnajmłodszych. Spektakl tworzą obrazy, muzyka, rytm i gest – słowa schodzą tu na dalszy plan. „Rozplatanie tęczy” to rozmowa za pomocą zmysłów i emocji. To wzajemne słuchanie i obserwowanie. Nie chodzi tu o racjonalne rozumienie, ale raczej o doświadczanie i przeżywanie piękna, o inicjację do krainy wrażliwości, o udział w nowej rzeczywistości – takiej, która różni się od tej oglądanej na co dzień. Dzieci są współtwórcami spektaklu – obserwują przedmioty we wzajemnych relacjach, w relacji do siebie samych. Słuchają dźwięków jakimi komunikują się te przedmioty i jak opowiadają historie…

Bilety: 30 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekun wchodzi bezpłatnie). Bilety można kupić tylko w kasie teatru. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
Uwaga! Razem z dzieckiem na scenie może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w spektaklu zajmuje miejsce na widowni.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej