W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Muzyczny w Lublinie – Po polsku z Muzycznym (premiera!)

Teatr Muzyczny w Lublinie – Po polsku z Muzycznym (premiera!)
Data rozpoczęcia 2021-06-04
Godzina rozpoczęcia 20:30
Miejsce Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Artyści Teatru Muzycznego w Lublinie zabiorą słuchaczy w podróż przez polską muzykę rozrywkową od lat 80. do współczesności. Znane wszystkim utwory zostały na nowo zaaranżowane, zyskując świeże brzmienie.

Widzowie usłyszą piosenki m.in. z repertuaru Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty, Czesława Niemena, Lombardu, Maryli Rodowicz, Anny Jantar, Kayah & Bregovicia czy Edyty Geppert. 

Przypomnimy, że chociaż „Dziwny jest ten świat”, to najważniejsze są „Dni, których jeszcze nie znamy” i pokażemy, jak bardzo „Lubimy wracać” do naszej publiczności…

koncepcja i reżyseria koncertu: Kamila Lendzion, aranżacje muzyczne: Wojciech Durak i Bogusław Wróblewski, choreografia: Agata Grabałowska i Filip Krzyżelewski, scenografia/reżyseria świateł: Marcin Nogas, wystąpią: Soliści (Kamila Lendzion, Paulina Janczaruk, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska i Patryk Pawlak), artyści chóru, tancerze i zespół muzyczny Teatru Muzycznego w Lublinie

Wydarzenie jest częścią Przestrzenie Sztuki: Teatralny Weekend

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej