W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatr Sztuczka z Zespołem Deficytu Natury i NuciMisie – Cztery Pory Roku

Teatr Sztuczka z Zespołem Deficytu Natury i NuciMisie – Cztery Pory Roku
Data rozpoczęcia 2021-06-06
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Park Ludowy
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Występ

Na prośby milionów małych fanów, którym jedna pora roku naraz to mało. Dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak to wszystko dzieje się po kolei. Dla tych, którym spektakl i koncert w jednym nie straszny a cztery spektakle pod rząd zapisuje im pediatra na wizycie kontrolnej. Szykuje się widowisko, którego świat jeszcze nie widział… bo to PREMIERA!

Przybywajcie do Parku Ludowego - Ci którzy śledziliście miniserial teatralny i znacie na pamięć Wio!Sny, Latamy, Je- sień- nie- sie i O!Zimę. Przybywajcie też Wy, którym nie dość, że spektakle te są nieznane, to jeszcze nie śledzicie cyklu natury nawet przez okno. To też dla Was, którzy wspominacie jak to było, gdy były cztery pory roku w porywach do sześciu a nie nędzne dwie… Klacz, Osioł i reszta stajni wszystko to dla Was zagrają grą z trzewi, nozdrzy i z kopyta.

Scenariusz i reżyseria: Liza Szczęśliwa, Zagrają i zaśpiewają ludzkim głosem: Sylvetta Księżniczka Wiatru, Przemysław Buksiński, Lidia Szpulka, Marcin Kisiel, Maciek Drzymała, Karol Gadzało, Produkcja: Dominika Krzyżanowska

Wydarzenie jest częścią Festiwalu Familijnego >>>

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej