W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatralne podróżne - Wyspa projektów

Teatralne podróżne - Wyspa projektów
Data rozpoczęcia 2020-06-04
Godzina rozpoczęcia 09:30
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Program edukacyjny

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie rozpoczyna nowy cykl edukacyjny w ramach działań teatru w sieci czyli Teatroteki Andersena.

Teatralne podróżne to cykl edukacyjny stworzony z myślą o naszych widzach, którzy pozostają w domach i nie mogą doczekać się spotkania z teatrem na żywo, wyjścia z domu, spacerów i podróży w nieznane.

 


Chcemy stworzyć Wam możliwość podróżowania z domu po zakamarkach teatru i odkrywania go od kulis. Cykl przygotowała Gosia Adamczyk, która towarzyszy wam w każdej podróży, a filmy realizuje Tomasz Tylus.

 

W czwartki o g. 9:30 emitowane będą relacje z podróży na jedną z wysp teatralnych:

  • czwartek, 16 kwietnia, g. 9:30 - WYSPA TEATRALNA - zabierzemy Was na spacer po przestrzeniach budynku Centrum Spotkania Kultur oraz Teatru Andersena,
  • czwartek, 30 kwietnia, g. 9:30 - WYSPA WYOBRAŹNI - czyli jak zrobić teatr u siebie w domu;
  • czwartek, 14 maja, g. 9:30 - WYSPA TAJEMNIC - czyli 5 najważniejszych tajemnic teatru
  • czwartek, 21 maja, g. 9:30 - WYSPA NARZĘDZI, czyli co dzieje się w pracowni plastycznej teatru, jak powstają rekwizyty i lalki i inne elementy scenografii
  • czwartek, 28 maja, g. 9:30 - WYSPA Q&A - czyli co chcecie wiedzieć o teatrze, a baliście się zapytać
  • czwartek, 4 czerwca, g. 9:30 - WYSPA PROJEKTÓW – czyli jak na przestrzeni lat wyglądały projekty teatralne scenografii, lalek i kostiumów
  • czwartek, 11 czerwca, g. 9:30 - WYSPA KOSTIUMÓW - czyli wszystko o kostiumach teatralnych od pomysłu do wykonania
  • czwartek, 25 czerwca, g. 9:30 - WYSPA PRZESZŁOŚCI - czyli archiwum teatru na żywo

Relacje można obejrzeć na stronie Teatru na Facebooku. Każda prezentacja będzie też dostępna bez ograniczeń na stronie Teatru Andersena.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej