W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatrzyk skarpetkowy w reżyserii i z udziałem Justyny Bednarek

Teatrzyk skarpetkowy w reżyserii i z udziałem Justyny Bednarek
Data rozpoczęcia 2021-09-17
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Biblioteka Multimedialna Biblio, ul. Szaserów 13
Organizator Fundacja Czas Dzieci
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Spektakl

Drodzy Rodzice, Dziadkowie!

Udowadniamy, że naukę można wyciągnąć z losów każdego bohatera książkowego – nawet tego, który jest… skarpetką! Brzmi zaskakująco i niewiarygodnie? Doskonale! Koniecznie sprawdźcie, jakie opowieści można wysnuć na podstawie tak “legendarnego” zdarzenia jak zaginięcie skarpetki w praniu. Pamiętajmy, że wyobraźnia najmłodszych nie zna granic i tylko od nich zależy to, jak dobrze będą się bawić, tłumacząc sobie codziennie sprawy. Zapraszamy serdecznie na warsztat, który pobudzi Was i Wasze pociechy kreatywnie, ale także rozbawi do łez.

Drodzy Poszukiwacze Przygód!

Czy zdarza Wam się, że czasem tak ważny przedmiot jak skarpetka przepadnie w domowych pieleszach bez wieści? Czy to krasnoludki postanowiły zrobić Wam psikusa, czy może pralka skorzystała ze swojej magicznej mocy i po prostu wchłonęła jedną z Waszych ulubionych skarpetek na zawsze? A być może w życiu towarzyszy Wam wierny psi przyjaciel, który kocha chować właśnie skarpetki? Czy zechcecie rozwiązać z nami tę tajemnicę? Zabierzemy Was w niesamowity świat wyobraźni i pokażemy, co można zrobić, kiedy okazuje się, że skarpeta druga do pary jednak się nie odnajdzie, ale za to dzięki Waszym niemal magicznym zdolnościom może zamienić się w przeuroczą pacynkę!
 

UWAGA! Obowiązują zapisy mailowe:  lub tel. 813-110-009
 

Wydarzenie jest częścią Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej "Ojce i dziadki"