W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Tego już tam nie ma! | spacer pieszy

Tego już tam nie ma! | spacer pieszy
Data rozpoczęcia 2017-08-06
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Plac Litewski przy dawnym „baobabie”
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spacer

Tego już tam nie ma | oprowadza: Magdalena Łuczyn | spacer pieszy
Kiedy:

6 sierpnia, 15:00 - 18:00
13 sierpnia, 15:00 - 18:00
14 sierpnia, 17:00 - 20:00
18 sierpnia, 17:00 - 20:00
 
To spacer dla tych, którzy  dostrzegają urok w rzeczach niedoskonałych i lubią się zgubić po to żeby się odnaleźć. To jest spacer nieco melancholijny, refleksyjny. Taki, który łączy zadumę z chęcią eksploracji. To, co pasjonuje Magdalenę Łuczyn w Lublinie to mnogość zapomnianych, opuszczonych miejsc. Takich budynków na tyłach ruchliwych ulic, które są pełne życia i codziennego, miejskiego zgiełku. Budynków i miejsc do których się już nie chodzi, które nikogo już nie obchodzą. Te miejsca są dla niej pretekstem do snucia opowieści o mieście, jego specyfice, mieszkańcach i procesach społecznych. Idąc na spacer z Magdaleną Łuczyn odkryje się przydatne skróty oraz spojrzy na Lublin z niecodziennej perspektywy.

Zapisy pod nr tel: 81 533 108 18. Udział w spacerach jest bezpłatny. Osoby nieletnie uczestniczą w spacerach tylko z opiekunami.