W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ten przewodnik jest dla Ciebie | warsztaty rodzinne

Ten przewodnik jest dla Ciebie | warsztaty rodzinne
Data rozpoczęcia 2022-04-23
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 7–12 lat wraz z opiekunami/opiekunkami na warsztaty, które poprowadzi artysta, Claudio Berochia. Wydarzenie jest realizowane w ramach rezydencji artystycznej z projektu Improvisa.

Uwaga! Na zajęciach będziemy korzystać z aplikacji na smartfony – prosimy o przyniesienie własnych urządzeń z dostępem do internetu!

Podczas warsztatów każda z osób uczestniczących stworzy multimedialny przewodnik po wystawie, korzystając z aplikacji Improvisa. Oprowadzanie jest szczególnie ważne, ponieważ oprócz tego, że stanowi ogólne wprowadzenie do wystawy, jest przede wszystkim zaproszeniem do spojrzenia na wystawione dzieła sztuki ze szczególnego, uczuciowego i empatycznego punktu widzenia. Uczestnicy i uczestniczki wyobrażą sobie, że odwiedzają muzeum z bliską osobą. W rzeczywistości osoby uczestniczące w warsztatach będą musiały zadedykować przewodnik konkretnej, bliskiej im osobie, a po jego ukończeniu wyślą go do niej.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 90 minut.
Prowadzenie: Claudio Beorchia, rezydent projektu Improvisa. Life in Motion.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
Wstęp: bezpłatny
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (20.04) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej