W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
"Tuba i Patefon na tropie"
Data rozpoczęcia 2021-09-17
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Biblioteka Multimedialna Biblio, ul. Szaserów 13
Organizator Fundacja Czas Dzieci
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Spotkanie

Drodzy Rodzice, Dziadkowie!

Niewielu jest tak zaangażowanych autorów książek dla dzieci jak Katarzyna Ryrych. Każda jej książka jest jak dobry, mądry przyjaciel, który podpowiada, gdy nie wiemy, co zrobić. Ostrzega przed zagrożeniami, czasami zachęca do spojrzenia na sprawy z innej strony. Tym razem inspiracją do spotkania jest książka detektywistyczna, z pozoru lekka, lecz i ta niesie wiele ukrytych skarbów znaczeniowych, które pomogą dzieciom w życiu.

Drodzy Młodzi Detektywi!

Czy myśleliście o karierze detektywa? Czy jesteście spostrzegawczy, szybcy i odważni? A może do tego pasjonują Was przygody i rozwiązywanie zagadek?
Zapraszamy Was na zapierające dech w piersiach spotkanie z autorką, której przenikliwości niejeden detektyw by pozazdrościł. Zapraszamy też na najprawdziwszy warsztat detektywistyczny, po którym sami będziecie mogli tropić złoczyńców!
 

UWAGA! Obowiązują zapisy mailowe:  lub tel. 813-110-009
 

Wydarzenie jest częścią Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej "Ojce i dziadki"